O nás

Sme slovenská firma, ktorá sa venuje baleniu korenín a koreniacich zmesí do malospotrebiteľských balení. Postupne sme svoj sortiment rozšírili o balenie základných strukovín, trstinového cukru, kakaa a výrobkov racionálnej výživy. V maximálnej miere podporujeme domácich partnerov. Naše výrobky dodávame do viacerých obchodných spoločností.

Suroviny nakupujeme v prevažnej miere celé a následne ich podľa potreby upravujeme drvením, mletím, triedením. Výsledným produktom sú čisté koreniny bez prímesí iných korenín (napr. Čierne korenie mleté, nové korenie mleté).

Ďalšími našimi produktami sú koreninové zmesi, ktoré miešame prevažne podľa vlastných receptúr.

V súčasnosti naša spoločnosť ponúka 37 jednodruhových korenín v malospotrebiteľskom balení (sáčok) a vybrané jednodruhové koreniny v maloobchodných dózach. Ďalej máme v ponuke 28 druhov koreniacich zmesí taktiež v malospotrebiteľskom balení a niekoľko vybraných druhov zmesí v maloobchodných dózach. Do malospotrebiteľského balenia balíme aj práškové kakao, trstinový cukor, 16 druhov strukovín a 22 druhov výrobkov racionálnej výživy. Dodávateľsky ponúkame aj niekoľko druhov rybacích konzerv, sójové omáčky klasické aj ochutené.

 

Sortiment vieme úplne prispôsobiť požiadavkám odberateľa.

.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.


Kontakt

VAUBEX spol. s r.o.

Galvaniho 12/B
Bratislava
821 04


+421 918 506 050